Strony www

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jaką siłę ma internet. Praktycznie każda nowa firma zaczynająca swoją działalność zaczyna od promowania swojego wizerunku za pomocą internetu. Konkurencja na polu kreacji witryn internetowych co rok się powiększa są jednak elementy na które należy zwrócić  szczególną uwagę przed zleceniem strony agencji reklamowej. Oprócz unikalnego wyglądu istotne jest aby strona www była funkcjonalna, a treści zawarte na stronie jak najbardziej dotyczyły naszej branży. Dlaczego jest to takie ważne? Gdyż najbardziej popularna wyszukiwarka firmy google indeksuje pozycje strony opierając się na wielu czynnikach jednym z nich jest czy strona jest interesująca, funkcjonalna i dobrze zoptymalizowana. Optymalizacja jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na ranking naszej strony w wyszukiwarce i wygodę użytkownika. Następnym ważnym czynnikiem jest responsywność strony. Rozponsywność jest to określenie dopasowania rozdzielczości ekranu do różnych rozmiarów ( tabletu , smartphonu, komputeru stacjonarnego). Strona , która jest responsywna ma większe szansę na wyższą pozycję w wyszukiwarce ,a co za tym idzie na większy ruch na naszej stronie. Ważne jest to aby nasza strona “żyła” co znaczy że wszystkie ważne informacje dotyczące naszej firmy powinny być umieszczone na stronie.

Strony www

Zaistniej w sieci zdobywając nowych klientów. Zadbamy o każdy szczegół twojej witryny tak, aby klienci zapamiętali twój wizerunek na długo. Wyróżnimy Ciebie na tle konkurencji poprzez unikalny wygląd Designu i podniesiemy prestiż twojej firmy.

Fanpage

Komunikuj się z milionami użytkowników w social media. Zadbamy o twój wizerunek  poprzez promocję twojej firmy w najważniejszych portalach społecznościowych rozwijając twoją bazę potencjalnych klientów.

Sklep internetowy

Bądź dostępny 24h/7 dla swoich klientów. Zaprojektujemy dla Ciebie nowe miejsce sprzedażowe, tak aby dostęp do twoich produktów był na wyciągnięcie ręki, a informacje marketingowe trafiały bezpośrednio do twoich klientów.

Filmy

Filmy reklamowe są jednym z najbardziej efektownych narzędzi komunikacji.  Ze względu na koszty produkcji mało firm może sobie pozwolić na ten rodzaj przekazu informacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku chcemy naszym klientom umożliwić produkcję filmów produkcyjnych w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu jak najlepszych standardów. W naszej ofercie znajdują się Animacje 3D, filmy promujące, reklamowe jak i instruktażowe. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie nie korzystając z szablonów co sprawia ,że nasi klienci mogą być pewni ,że kreacja filmu będzie jedyna w swoim rodzaju. Nasze produkcje są oprawione efektami specjalnym zgodnie z obowiązującymi trendami. Każdy film podlega obróbce cyfrowej i zostaje wydany w formacie zgodnym z założeniami klienta.

Animacje 3d

Najdroższy rodzaj produkcji filmowej jak i najbardziej zaawansowany technologicznie. Animacja 3d opiera się w szczególności na świecie wykreowanym przez komputer. Jest to najbardziej efektowny rodzaj filmów reklamowych. Jedynym ograniczeniem tego co chcemy zobaczyć na ekranie jest wyobraźnia Designerów.

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe od zawsze były najefektywniejszym narzędziem do promowania produktów, usług jak i potencjału firm korporacyjnych. W naszej ofercie znajdują się krótkie spoty reklamowe jak i bardziej zaawansowane filmy promocyjne. Nasze firmy  doskonale sprawdzają się w emisji telewizyjnej na monitorach LCD jak i na portalach internetowych. Pomysły które przedstawiamy naszym klientom zawsze są skuteczną formą reklamy.

Filmy instruktażowe / prezentacje

Firmy instruktażowe mają na celu ukazanie funkcjonalności produktu oraz są skuteczną formą instrukcji. Forma ta stosowana jest choćby do promocji nowych aplikacji, nowych systemów w branżach budowlanych, jak i ukazująca procesów zachodzące w produkcie lub branżach przemysłowych.

Kampanie reklamowe

Na kampanie reklamową składają się działania marketingowe do  określonej grupy docelowej, których zadaniem jest ukazanie świadomości nowego produktu, marki, usługi, wzrost sprzedaży jak i zmiana wizerunku marki. W najprostszym znaczeniu jest to przekaz informacji za pośrednictwem  materiałów wizualnych przy pomocy takich narzędzi jak telewizji, portali społecznościowych, grafik reklamowych, ulotek, banerów czy bilbordów. Idealna kampania powinna być nie szablonowa, a komunikacja spójna z strategią marki. Tylko kreatywne pomysły oraz zaskakiwanie docelowej grupy odbiorców daje gwarancje sukcesu. Synchronizacja wszystkich działań w jednym czasie jest dość dużym wyzwaniem dlatego Najlepsze Kampanie reklamowe tworzą specjaliści od marketingu. Przy budowie Kampanii reklamowych kierujemy się  zasadą przykuć uwagę, wywołać emocję oraz stać się częścią świata konsumenta zapadając w pamięci.

e-marketing

Działania opierające się na marketingu zarządzania wizerunkiem marki w sieci. Do narzędzi z których korzystamy są między innymi banery reklamowe na portalach społecznościowych, reklamy video, obsługa fanpage.

Visual Mechandising

Zbudujemy twój wizerunek w wielkich sieciach handlowych za pomocą materiałów POS oraz skorelowanej akcji wizualnej.

Outdoor marketing

Trafimy do twoich klientów komunikacją na bilbordach, tablicach reklamowych, słupach ogłoszeniowych.

Poligrafia

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem graficznym pod druk. W naszej ofercie znajduje się :
  • ulotki
  • plakaty
  • gazetki promocyjne
  • katalogi
  • broszury
  • key visuale
  • elementy dekoracyjne wystawy
  • projekty opakowań packshot

Przygotowujemy projekty na bazie istniejących plików graficznych jak i również projektujemy nowe graficzne brandingi. Podejmiemy się również zleceń niestandardowych. Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

Katalogi

Wypromuj swoje produkty za pośrednictwem Katalogu. Ubierzemy twój katalog w unikalną oprawę i uwypuklimy wszystkie zalety twojej firmy.

Plakaty /Ulotki/ Wizytówki

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny projekt na potrzeby druku z uwzględnieniem najnowocześniejszych trendów.

Druk wielkoformatowy

Zaprojektujemy dla Ciebie kreatywny design  pod Druk wielkoformatowy.

Wizualizacje 3D

Firma Nicecity specjalizuje się w fotorealistycznych wizualizacjach architektonicznych jak i produktowych. Zaletą naszych wizualizacji jest dbałość o szczegóły i niebywały realizm. W swojej ofercie posiadamy wizualizacje z uwzględnieniem symulacji tkanin ,cieczy, warunków atmosferycznych. Zyskaj czas i pieniądze jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zobacz jak będą wyglądać twoje wnętrza na profesjonalnie przygotowanych wizualizacjach. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne z ludźmi , którzy specjalizują się w dziedzinie 3D dlatego dajmy gwarancje, że każda Wizualizacja sprosta najwyższym standardom.

Wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne

Zaprezentuj inwestycje jeszcze przed budową i znajdź potencjalnych klientów. Nasze wizualizacje to skuteczna reklama dla branży Architektonicznej.

Wizualizacje Produktowe

Pokaż swój produkt w jak najlepszym świetle z jak najlepszym smakiem wywołując dreszcz emocji u konsumenta.

Wizualizacje techniczne

Pokaż proces powstawania twojego produktu i zbuduj wiarygodność swojej marki.

Identyfikacja firmy

Każda firma powinna mieć spójny system wizerunku firmy. To jakich firma używa kolorów, loga oraz innych bodźców wizualnych ma ogromny wpływ na to jak firma jest postrzegana. Nasza firma pomoże w opracowaniu czytelnego oraz spójnego systemu identyfikacji wizualnej Państwa firmy i określi ścisłe zasady stosowania znaków graficznych, typografii oraz kolorów w działaniach marketingowych.

LOGO

Wyróżnij się najważniejszym znakiem graficznym twojej firmy. Sprawimy że twoje logo dumnie będzie prezentować twoją markę. Nasi projektanci opracują unikatowy znak który będzie wizytówką twojego marketingu.

Typografia

Bądź zawsze czytelny. Dobierzemy typografię , która nie tylko będzie atrakcyjna ,ale również funkcjonalna.

Elementy wizualne firmy

Zaprojektujemy znaki graficzne, ikony, i inne kreacje wizualne, tak abyś był zapamiętany.

Projektowanie

Firma Nicecity zajmuje się projektowaniem elementów POS ( stojaków, ekspozytorów, wysp handlowych, lightboxów). W naszej ofercie znajduje się również tworzenie postaci na potrzeby reklamy jak  i gier oraz innych aplikacji, a także kreacja środowiska 3D oraz 2D. W zależności od potrzeb klienta stosujemy grafikę wektorową lub rastrową. Istnieje możliwość wykorzystania Tabletu graficznego do rysunków cyfrowych. Podejmiemy również zlecenia niestandardowe. Jeżeli potrzebujesz zaprojektować wygląd mebla , obudowy maszyny przemysłowej lub nawet ubranie to zapraszamy do kontaktu.

Kreacja POS

Projektujemy atrakcyjne miejsca sprzedażowe które wyróżnią twój produkt z pośród konkurencji.

Digital Painting

Kreujemy Postacie oraz otoczenie na potrzeby gier komputerowych i reklamy.

Niestandardowe zlecenia

Zaprojektujemy Design twojego zlecenia zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Spacery wirtualne

Wykonujemy zaawansowane technologicznie spacery wirtualne oparte o silnik renderujący Unreal Engine. Jeśli wizualizacja 3d to za mało i chciałbyś wejść w interakcje z otoczeniem to wirtualne spacery 3d są najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Tworzymy również Panoramy 360 i systemy pod najnowsze urządzenia VR. Spacery wirtualne to skuteczna reklama dla firm deweloperskich oraz firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Obiekty 3D znajdujące się w naszych spacerach są modelowane 1:1 co oznacza że w 100% odzwierciedlają skalę świata rzeczywistego.

Spacery Virtualne 3D

Wejdź w interakcje z przestrzenią wykreowaną w technologi 3d

Panoramy 360

Bądż w środku akcji. Spacery uruchamiane z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość obrotu 360 st

Technologia Oculus VR

Wejdź w wirtualny świat za pomocą okularów przenoszących do świata wirtualnego. Kreujemy świat wirtualny pod najnowocześniejszą technologie.